Xhinse culotte, Mango

1490L

SKU: 27047123

Xhinse për femra me gjatësi treçerekëshe, prerje culotte

34
36
38
40
42
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku për femra me gjatësi treçerekëshe, prerje culotte, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë