Xhinse culotte Springfield

2400L

SKU: 6823555

Xhinse me gjatësi treçerekëshe, prerje culotte

34
36
38
40
42
44
Blu
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi treçerekëshe, prerje culotte, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 93% Pambuk 6% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë