Xhinse flared-fit Mango

3493L

SKU: 87075670

Xhinse me bel të lartë dhe 5 xhepa

34
36
38
40
42
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse flared-fit të gjera në kyçe dhe me bel të lartë, me 5 xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 02% Elastan, 98% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA