Xhinse flared-fit Mango

3493L

SKU: 87095700

Xhinse flared-fit me bel të lartë dhe 5 xhepa

34
36
38
40
42
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse flared-fit me bel të lartë dhe gjatësi deri në kyçe, me 5 xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk, 2% Elastan

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA