Xhinse kauboi treçerekëshe Cortefiel

SKU: 6129684

Xhinse kauboi treçerekëshe me bel të lartë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse kauboi treçerekëshe me bel të lartë, xhepa anësorë dhe të pasëm.Mberthim me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë