Xhinse kauboj Mango

2390L

SKU: 27003278

Xhinse të gjata skinny fit me prerje kauboj

34
36
38
40
42
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata skinny fit me prerje kauboj, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 59% Pambuk 40% Lyocell 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë