Xhinse kauboj Mango

3493L

SKU: 17004385

Xhinse të gjata me prerje kauboj

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata me prerje kauboj, me pesë xhepa, me mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë