Xhinse kulotë Mango

4990L

SKU: 17051506

Xhinse kulotë me bel të lartë

34
36
38
40
42
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Xhinse kulotë me bel të lartë, me dy xhepa të pasëm dhe mbyllje me zinxhir e kopsë. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë