Xhinse me bel të lartë Mango

3493L

SKU: 87044043

Xhinse mom-fit

34
36
38
40
42
44
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse mom-fit me bel të lartë, xhepa anësorë dhe të pasëm, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA