Xhinse me bel të lartë Mango

3493L

SKU: 87094017

Xhinse kulotë

34
36
38
40
42
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse kulotë me bel të lartë, me xhepa anësorë dhe të pasëm, mbyllje me zinxhir e kopsë. 1% Elastan, 98% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi