Xhinse me bel të lartë Mango

3493L

SKU: 87065711

Xhinse të gjata me bel të lartë dhe prerje të lirshme

34
36
38
40
42
44
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata me bel të lartë dhe prerjetë lirshme, me 5 xhepa dhe mbyllje me zixhir e kopsë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

E BARDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA