Xhinse me bel të lartë Okaidi

2990L3490L

SKU: 75607

Xhinse të gjata me shirit beli elastik dhe me një rrip që lidhet

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata me bel të lartë, me shirit beli elastik dhe me një rrip që lidhet, me 5 xhepa dhe mbyllje me butona metalikë. 40% Poliester, 60% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë