Xhinse mom fit Cortefiel

3250L

SKU: 9953152

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje mom fit

l
m
s
xl
xxl
Bezhë
Blu
Gri e erret
Jeshile e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje mom fit, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë