Xhinse Mom-Fit Mango

SKU: 87002891

Xhinse Mom-Fit

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse Mom-Fit , bel të lartë, xhepa anësore dhe të pasëm , pjese e linjës Commited. 1% ELASTAN, 99% PAMBUK

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë