Xhinse Mom-Fit Mango

3493L

SKU: 87040569

Xhinse Mom-Fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse Mom-Fit me bel të lartë , xhepa anësore dhe të pasëm, me zinxhir dhe buton për mbërthim. 100% PAMBUK

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA