Xhinse mom-fit Mango

4990L

SKU: 87024050

Xhinse me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:

Xhinse me prerje mom-fit me bel të lartë, me xhepa anësorë dhe xhepa të pasmë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA