Xhinse mom-fit Mango

2994L

SKU: 17010574

Xhinse të gjata mom-fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata mom-fit me bel të lartë dhe me 5 xhepa. 93% Pambuk, 06% Poliester, 01% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë