Xhinse mom-fit Mango

4990L

SKU: 17010609

Xhinse të gjata mom-fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
Bojë qielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata mom-fit me bel të lartë dhe me 5 xhepa. 99% Pambuk, 01% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë