Xhinse mom-fit Mango

4990L

SKU: 17043270

Xhinse mom-fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Xhinse mom-fit me bel të lartë, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë