Xhinse mom-fit Mango

4990L

SKU: 27011128

Xhinse me gjatësi treçerekëshe, prerje mom fit

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse me gjatësi treçerekëshe, prerje mom fit, me bel të lartë, mbyllje me zinxhir dhe buton. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë