Xhinse mom fit Mango

4990L

SKU: 27020663

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje mom, me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje mom, me bel të lartë, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 93% Pambuk 6% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë