Xhinse Okaidi

2990L

SKU: 97250092

Xhinse te gjata lisho ,ne stilin slim

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse te gjata lisho ,ne stilin slim .Te pajisura me dy xhepa anesor si dhe llastikun e brendshem te belit I cili jep mundesine e sistemimit te perimetrit sipas deshires .,70% Pambuk , 2% Elastan , 28% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit