Xhinse Okaidi

2790L

SKU: 96586145

Xhinse të gjata

12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse pambuk organik të ricikluar për vajza me bel të rregullueshëm dhe me kopsë Përbërja : 73% Pambuk 1% Elastan 26% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas masës

, , , , ,

Sipas ngjyrës