Xhinse Okaidi

3590L

SKU: 97090145

Xhinse te gjata lisho ,ne stilin skinny

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse te gjata lisho ,ne stilin skinny .Te pajisura me dy xhepa anesor si dhe llastikun e brendshem te belit I cili jep mundesine e sistemimit te perimetrit sipas deshires .Detaj qe I ben me stil dhe te vecanta jane printet me pika ne pjesen fundore,80% Pambuk , 20% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit