Xhinse Okaidi

1790L

SKU: 91253146

Xhinse trecerekshe lisho Slim fit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse trecerekshe për djem te cilat vijne ne prerjen slim fit .Xhins i punuar me materialin ultrarezistent dhe hiper-strec për nje rehati absolute dhe liri ne lëvizje.Karakteristikë prodhimi i produktit nga shishet plastike të ricikluara. Te pajisura me,79% Pambuk , 3% Elastan , 18% Poliester

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit