Xhinse pambuku Cortefiel

3495L

SKU: 6122466

Xhinse me gjatësi deri në kyce, me mbyllje me zinxhir dhe buton

36
38
40
42
44
46
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyce, me mbyllje me zinxhir dhe buton98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë