Xhinse për meshkuj ‘slim fit’, Cortefiel

8990L

SKU: 7215373

Xhinse për meshkuj ‘slim fit’, me xhepa para dhe pas.

40
42
44
46
48
50
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse për meshkuj ‘slim fit’, me xhepa para dhe pas.99% Pambuk, 1% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë