Xhinse Prenatal

1595L

SKU: 674373

Xhinse të gjata me printe florale

12-18 Muaj
18-24 Muaj
24-36 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
9-12 Muaj
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata me printe florale dhe shirit elastik beli. 70% Pambuk 3% Elastan 27% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë