Xhinse Prenatal

1800L

SKU: 661635

Xhinse për femra shtatzëna

l
m
s
xl
XS
XXS
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse për femra shtazëna, dizajn me efekt ngjyre të larë, me motive florale të qendisura në fund, me pjesë ngjyre kontrastuese në kyçe e në xhep të pasëm dhe me një pjesë elastike për belin.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit