Xhinse regular-fit Springfield

2495L

SKU: 1759647

Xhinse të gjata regular-fit, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë dhe rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir.

30
32
33
34
36
38
40
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata regular-fit, dizajn bazik me efekt ngjyre të larë dhe rrudhash të krijuara me teknikën lazer, me 5 xhepa dhe mbyllje me kopsë e zinxhir. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë