Xhinse regular-fit Springfield

3143L

SKU: 1752952

Xhinse të gjata pambuku, me prerje regular-fit

30
32
33
34
36
38
40
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata pambuku, me prerje regular-fit, me pesë xhepa dhe me mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë