Xhinse regular fit Springfield

2500L

SKU: 1753213

Xhinse pambuku të gjata, me prerje regular me pesë xhepa

30
32
33
34
36
38
40
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku të gjata, me prerje regular me pesë xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë