Xhinse skinny fit Cortefiel

2600L

SKU: 8101470

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny

36
38
40
42
44
46
48
Blu
Blu e errët
Blu e lehte
Blu e mesme
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe buton. 67% Pambuk 31% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë