Xhinse Skinny-Fit Mango

1794L

SKU: 87001026

Xhinse Skinny-Fit me bel mesatar

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse Skinny-Fit me bel mesatar, gjatësi deri tek kyçet ,xhepa anësore dhe të pasëm, zinxhir dhe buton per mbërthim. 11% POLIESTER, 2% ELASTAN, 87% PAMBUK

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë