Xhinse skinny-fit Mango

2093L

SKU: 17040107

Xhinse skinny-fit me bel të mesëm

34
36
38
40
42
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata skinny-fit me bel të mesëm dhe me 5 xhepa. 78% Pambuk, 20% Poliester, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë