Xhinse skinny-fit Mango

3493L

SKU: 17064377

Xhinse skinny-fit me gjatësi deri në kyce, me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse skinny-fit me gjatësi deri në kyce, me bel të lartë, me pesë xhepa dhe me mbyllje me zinxhir dhe buton. 93% Pambuk 6% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë