Xhinse skinny fit Mango

1590L

SKU: 27000653

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny, me push up

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny, me push up, me pesë xhepa dhe mbyllje me zinxhir dhe kopsë.85% Pambuk 13% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit