Xhinse skinny fit, Mango

3990L

SKU: 37000103

Xhinse me gjatësi deri në kyce, prerje skinny fit me push up

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyce, prerje skinny fit me push up, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 91% Pambuk 7% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë