Xhinse skinny fit, Mango

2793L

SKU: 37010104

Xhinse të gjata pambuku, prerje skinny fit me push up

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pambuku, prerje skinny fit me push up, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 85% Pambuk 13% Poliestër 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë