Xhinse skinny fit, Mango

3493L4990L

SKU: 37084002

Xhinse pambuku me gjatësi trecerekëshe, prerje skinny fit

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku me gjatësi trecerekëshe, prerje skinny fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 92% Pambuk 7% Poliestër 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë