Xhinse skinny fit, Mango

3192L

SKU: 37055907

Xhinse skinny fit, me xhepa para dhe pas.

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse skinny fit, me xhepa para dhe pas.76% Viskoze, 21% Poliamide, 3% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë