Xhinse skinny fit, Mango

3990L

SKU: 47000157

Xhinse skinny fit me shtrat të lartë. Me xhepa para dhe pas.

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse skinny fit me shtrat të lartë. Me xhepa para dhe pas. 90% Pambuk, 8% Elastomultiester, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit