Xhinse skinny-fit Okaidi

3490L3990L

SKU: 75379145

Xhinse të gjata, prerje skinny-fit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata, prerje skinny-fit me pesë xhepa, me mbyllje me zinxhir dhe buton. 1% Elastan 14% Najlon 20% Poliestër 65% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë