Xhinse skinny-fit Okaidi

1495L1745L

SKU: 95516

Xhinse me motive pika

10 Vjec
12 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse skinny-fit me material të butë dhe elastik, dizajn me pika të qendisura, me 5 xhepa dhe bel të rregullueshëm. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë