Xhinse skinny-fit Okaidi

2390L2790L

SKU: 96586

Xhinse të gjata me një detaj të qendisur në xhep

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
blu
Blu e erret
Blu e lehte
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata skinny-fit me 5 xhepa, me shirit beli të rregullueshëm nga brenda dhe me një detaj qendisjeje në xhep. .

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë