Xhinse skinny-fit Springfield

3990L

SKU: 1752001

Xhinse të gjata skinny-fit me 5 xhepa

30
32
33
34
36
38
40
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata skinny-fit me 5 xhepa, krijuar me teknologji për kursimin e ujit, kimikateve dhe energjisë. 98% Pambuk, 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë