Xhinse skinny-fit Springfield

3493L

SKU: 1752959

Xhinse të gjata, me prerje skinny-fit, pambuku

30
32
33
34
36
38
40
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata, me prerje skinny-fit, pambuku, me pesë xhepa dhe me mbyllje me kopsë dhe zinxhir. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë