Xhinse skinny Mango

1590L

SKU: 27050279

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny, push up

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje skinny, push up, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 76% Viskozë 21% Poliamid 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit