Xhinse Skinny push-up Mango

2394L

SKU: 77000519

Xhinse Skkinny -fit me efekt push-up

34
36
38
40
42
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse me bel te shkurter, me xhepa ne pjese anesore dhe te pasme, me zinxhire dhe butone per mberthim. 07% Poliester,01% Elastan, 92% Pambuk organik

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë