Xhinse Skinny push-up Mango

2394L

SKU: 77005915

Xhinse me bel të ulët Skinny-Fit me efekt push up

34
36
38
40
42
44
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse skinny-fit, me bel të ulët, me 5 xhepa, me zinxhir dhe buton per mbërthim.,92% Pambuk,7% Poliester,1% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë